Wiosna 2000 w wykonaniu Broni (V liga)

Ursus Warszawa - BROŃ o Na mecz sparingowy do stolicy wybrało się nas 5 osób. W ciągu 40 minut zdzwoniła się Legia ("Teddy Boys") i zaatakowali naszą skromną grupkę. Po krótkiej walce tracimy 2 z 5 szalików i Legia się wycofuje. Bardzo ciekawa akcja.

KS Chlewiska - BROŃ - Na mecz w Pucharze Polski na szczeblu okręgu wybrało się 12 Broniarzy.

Sokół Przytyk - BROŃ - Kolejna runda pucharu i 5 biało - czerwono - niebieskich.

BROŃ - Oronka Orońsko - Około 70 Broniarzy obserwowało ten pojedynek.

BROŃ - Berta Jedlińsk - Oprawa meczu identyczna jak przed tygodniem.

Plon Garbatka - BROŃ - Ciekawy wyjazd. W roli głównej wystąpiło ok. 70 chuliganów Broni. drodze powrotnej na stacji w Jedini pociąg atakuje ok. 30 golębiarzy. Rzucają kilka kamieni i przegania ich l policjant! W Radomiu zdobywamy szalik i kominiarkę.


BROŃ - Powiślanka Lipsko - Na meczu przyjaźni pojawia się 46 przyjaciół z Lipska. Po meczu Powiślanka robi fantastyczną akcję na autobus wiozący 30 - 40 gołębiarzy z Borek. Autobus miejski traci sporą liczbę szyb, a zielone psy leżą na podłodze. Brawo Lipsko! Nas w młynie ok. 100. Dostało się sędziemu.

KS Warka - BROŃ - W Warce pojawiło się 58 kibiców Broni wspartych 4 Polonistami. Wielkie dzięki dla przyjaciół z. Warszawy za odwiedziny. Młynek miejscowych to ok. 50 - 60 osób z Chynowa, Warki i Grójca, Mieli kilkanaście szali Legii i czerwoną flagę z czarnym napisem KS Warka. Po meczu awantura z psami i próba ataku na miejscowych, którzy z myśliwych stali się zwierzyną na uliczkach swojego miasta.

BROŃ - Proch Pionki - Nieoczekiwanie z Pionek pojawiło się 3 kibiców z flagą. Momentalnie formuje się ekipa żądnych krwi i zdobywamy flagę + 3 szale. Po meczu wjeżdżamy do autokaru gości i lejemy ubliżających nam juniorów i wcześniej wspomnianych kiboli. Stadion zamknięty na dwa spotkania.

Zwolenianka Zwoleń - BROŃ - Na tym chamówku pojawiło się 20 Broniarzy wspartych 5 kibicami Powiślanki. Wielkie dzięki.

BROŃ - Polonia liża - Stadion zamknięty.

BROŃ - Video Ciepielów - Puchar Polski na szczeblu okręgu. Stadion zamknięty.

Orzeł Wierzbica - BROŃ - Wygrana z wiceliderem i na 4 kolejki przed końcem sezonu mamy upragniony awans! Cieszyło się x tego 100 kibiców z Radomia, w tym około 50 chuliganów. Polały się szampany i było OK. Ten sielankowy obrazek zmąciła nysa z kilkunastoma gołębiarzami, którzy skroili na mieście 2 szaliki i l kominiarkę. Podczas drogi powrotnej widzimy w Borkach ekipę gołębiarzy wymachujących szalami. Wiara wysypuje się z wózka i rozpoczyna gonitwę za Radomiakiem. Gołębie uciekają w bloki, ale są katowani na swoim osiedlu. Kolejny sukces Broniarzy!

BROŃ - Pilica Białobrzegi - W młynie ok. 50 hool's, wielka feta.

Viki Radom - BROŃ - Na meczu tylko 30 Broniarzy. W parku koło stadionu odbywały się liczne pojedynki pomiędzy chuliganami Broni i Radomiaka. Zamieszki trwały przez całe spotkanie.

BROŃ - Jadar Skaryszew - Na ostatnim meczu u siebie niewielki 30 osobowy młyn, a w nim l kibic Hutnika Kraków, l z fan-clubu Białobrzegi i gościnnie sympatyk siatkarskiej drużyny Nike Węgrów.

Malchem Chynów - BROŃ - Prawdziwy koncert w wykonaniu piłkarzy i kibiców Broni. Do tej wsi zajechało nas 88 osób wspartych 8 Polonistami i 4 kibicami krakowskiego Hutnika. Zero obstawy psów i ochrony dało świetną okazję do konfrontacji. Zjawiła się podobnie ilościowa do naszej grupy ekipa kibiców z Chynowa, Warki i Grójca wspartych miejscowymi zgredami Uzbrojeni byli różnie, od pałek i kijów po widły i siekiery. U nas oprócz pasów jedynie gołe pięści. Pomysłowy hool's z Hutnika wywijał chorągiewką z boiska niczym torreador, nadziewając miejscowego chuligana jak na rożen. Rozpoczęcie meczu zostało opóźnione o półtorej godziny. Kilka osób zostało reanimowanych na boisku. Z naszej strony złamana ręka, szyta głowa i poszarpana noga przez psa policyjnego w momencie, kiedy policjanci zjawili się na meczu. U nich złamana noga i kilka osób hospitalizowanych. W drodze powrotnej (cały czas pod eskortą) robimy promocję na stacji benzynowej i walczymy z psami, którzy nie mogąc dać nam rady używają gazu łzawiącego. Kilka osób było wyciąganych z domów i dostało kolegia. Bardzo udane zakończenie sezonu.